DEZINFEKCE

DEZINFIKUJEME POMOCÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ

Úspěšně likvidujeme viry, bakterie, alergeny, mikroorganismy, plísně, nepříjemné zápachy organického i chemického původu, které vás mohou ohrozit na zdraví.

Jednou z nejpoužívanější ochrannou dezinfekcí je použití polymerové dezinfekce, která se aplikuje pomocí aerosolů s využitím technologií thermofogger (teplá mlha), ULV – cold fogger (studená mlha) Desint-air (suchá mlha).
Polymerové dezinfekce je zdravotně nezávadnou a dlouhodobou ochranou. Díky těmto technologiím a polymerové dezinfekci je celková aplikace velice rychlá, efektivní a ekonomicky výhodná. V pravidelných programech se podstatně snižují finanční náklady na plošné dezinfikování. Prostory jsou po zaschnutí a odvětrání ihned přístupné.

Výhody dezinfekce

Snížení nemocnosti v rodině, na pracovišti, na sportovišti.
Preventivní a pravidelná dezinfekce předchází možným onemocněním a rizikům.
Vždy nacházíme řešení, které je připraveno na míru a to tak, aby celý koncept dezinfikování dával smysl, snižovaly se finanční náklady na ošetření a zvyšoval se cílený efekt.
Snížením nemocnosti se zvyšuje efektivita práce, zkvalitní se pracovní prostředí a zvýší se i pocit bezpečí.
Pro klienty navrhujeme detailní řešení způsobu ošetření, intervaly (pokud se nejedná o jednorázové ošetření, případně zásah) a sestavujeme „varianty programů pro dané prostory za určité období.

Technologie které využíváme

Umíme se kompletně přizpůsobit

Zajišťujeme pohotovost v případě výskytu ohniska COVID-19 v co nejkratším možném termínu s naprostou profesionalitou.

Objednejte deratizaci ihned +420 732 488 244

Přidejte se k našim spokojeným klientům