DERATIZACE

Hubení hlodavců

Tento termín zahrnuje proces eliminace hlodavců, tj. Myší, potkanů, kun, krtků a jiných divokých zvířat. V boji s hlodavci se používají hlavně látky otravy potravinami, které obsahují látky ředící krev potkanů a myší, což vede u hlodavců k infarktu. K eliminaci hlodavců se také používají pasti, lapače a klece na odpočinek.

Díky tomu je deratizace účinná a efektivní. To nám umožňuje chránit se před mnoha mikroorganismy, kontaminací skladových sbírek a zajistit bezpečnost nás i našich blízkých.

Prostředky, které používáme, také obsahují mumifikační látky, které urychlují procesy rozpadu a nezpůsobují zbytečné pachy. Vypadá to, jako by hlodavec a jeho vnitřnosti byly vysušené.

Různé hubení hlodavců příslušenství se používají v laboratorních potkanů a myší krysí deratizace postupů . Používají se ke sledování přítomnosti hlodavců v daném objektu, ale nejen to. Jde také o zrychlení účinků deratizace , zabezpečení dané budovy vnější ochrannou bariérou, aby se zabránilo například spolknutí jedu třetími stranami, například zvířaty nebo dětmi, a aby si potravinový jed zachoval svoji přitažlivost pro hlodavce co nejdéle.

Hubení zvířat

Filter

Máte problém s hlodavci?

Nezávazná konzultace a cenová kalkulace ZDARMA

Objednejte deratizaci ihned +420 732 488 244

Deratizace Praha a okolí

Mohlo by vás zajímat

1 července, 2022 in Deratizace, Dezinfekce, Dezinsekce

Naše kompletní/ komplexní služby

Deratizace Přemnožily se vám na zahradě či ve sklepě myši, našli jste v domácnosti potkaní trus nebo vám život znepříjemňují hraboši? Hlodavci jsou sice milá zvířátka, ale jako volně žijící…
Číst více
1 prosince, 2021 in Deratizace

Deratizace pomocí chytrých staniček

Jak se bezpečně zbavit myší v obydlí Myši, potkani a krysy se do uzavřených prostor sklepů, garáží, kůlen, skladů, apod., stěhují především v zimě. Do stavení se dokážou dostat i…
Číst více