Hubení myší

Objednejte naše služby ihned

Myš domácí - Mus musculus

Barva: pokryta krátkou srstí, světle hnědé nebo šedo hnědé barvy.

Velikost: mohou dorůst do velikosti až 20 cm, dospělé myši mají 12 až 30 g.

Vývoj: rychle se dokáží množit, samice může mít až 8 vrhů za rok (mývá okolo 6 mláďat), po šestém týdnu od narození se už dokáží pářit.

Potrava: myš je všežravec, vychází za potravou v noci, dává spíše větší pozornost na obilniny, semeny, zeleninou, ovocem, hmyzem a lidskými potravinami.

Škody: myši mezi sebou komunikují převážně močí, která silně zapáchá, znehodnocení potraviny, znečišťuje prostředí, může způsobit značné škody na fasádách, izolaci budov, překusování kabelů, přenáší všemožné choroby.

Info: rychle si zvyká na přítomnost člověka, vylézá v noci, kdy dělá rachot škrabáním a kousáním, většinou sídlí v suchých a teplých místech v budovách či obydlí, dobře šplhá, skáče, dobře se hýbe i na dvou nohách. Bez vody se obejde i několik dnů. Hlasité pískání.

Likvidace: omezení zdroje potravy, zabezpečení možných přístupů do prostor, systematické rozložení deratizačních boxů s nástrahou, pravidelné kontrolování a doplňování nástrah či fumigace. Doporučení dalších preventivní opatření.

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám nebo napište

Nevíte si rady? Volejte na +420 732 488 244

Mohlo by vás zajímat

1 července, 2022 in Deratizace, Dezinfekce, Dezinsekce

Naše kompletní/ komplexní služby

Deratizace Přemnožily se vám na zahradě či ve sklepě myši, našli jste v domácnosti potkaní trus nebo vám život znepříjemňují hraboši? Hlodavci jsou sice milá zvířátka, ale jako volně žijící…
Číst více
1 prosince, 2021 in Deratizace

Deratizace pomocí chytrých staniček

Jak se bezpečně zbavit myší v obydlí Myši, potkani a krysy se do uzavřených prostor sklepů, garáží, kůlen, skladů, apod., stěhují především v zimě. Do stavení se dokážou dostat i…
Číst více